İnstagram Üzerinde Monil Ödeme Denemesi Yapılıyor

//İnstagram Üzerinde Monil Ödeme Denemesi Yapılıyor

İnstagram Üzerinde Monil Ödeme Denemesi Yapılıyor

İnstagram Üzerinde Monil Ödeme Denemesi Yapılıyor

Instagram kullanıcıları yakında sosyal ağ üzerinden restoran rezervasyonları yapabilecek ve sinema bileti satın alabilecekler. Instagram hali hazırda ABD ve İngiltere’deki başı şirketlere platform üzerinden ödeme kabul etme olayını tanımaya başladı. Instagram ödeme sistemi, Facebook Payments sistemi üzerinden çalışacak.

Dünyanın en popüler sosyal ağlarından Instagram, deneme yapmaya başladığı ödeme desteğiyle e-ticaret alanının iddialı oyunlarından olmak istiyor.

TechCrunch’ın haberine göre, Instagram hali hazırda ABD ve İngiltere’deki başı şirketlere platform üzerinden ödeme kabul etme şansı tanımaya başladı.

Instagram bir süredir markalara fotoğrafladıkları ürünlerine fiyat bilgisi ve ürün sayfasına giden bağlantılar ekleme şansı tanıyordu. Ürünü satın almak isteyen kullanıcılar, ürün sayfasına giderek alışverişlerini orada tamamlayabiliyordu. Bugün ortaya çıkan özellik ise bu ürünlerin Instagram platformundan çıkmaya gerek kalmadan satın alınabilmesini sağlayacak.

Facebook Payments sistemi üzerinden çalışacağı belirtilen Instagram ödemelerinin ne zaman tamamen kullanıma sunulacağı hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı.

By | 2018-05-10T00:42:45+03:00 Mayıs 10th, 2018|E-Ticaret|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

ankara yara bakımıkronik yara bakımı