Web Tabanlı Yazılım 2018-05-04T13:29:55+03:00

Web tabanlı yazılımlarımızı size özel kodluyoruz !

Şirket içi süreçlerde “Görev- Yetki – Sorumluluk ” paylaşımlarını yapabileceğiniz, firmanızın hali hazırdaki çalışma şekline uygun olarak süreçlerinizi kolay kontrol etmeniz için gerekenleri sizinle beraber belirliyoruz, kullanımı kolay ekranlarla yeni personellerin bile 15 dakikalık bir eğitimle kullanabileceği çözümler üretiyoruz.  Böylece personel değişikliklerinizde oluşacak risklerden, zaman kaybından ve maliyetlerden sizi uzak tutuyoruz.

Gerekirse web sitenizle yada başka yazılımlarla veri alışverişi sağlıyoruz. Böylece var olan sistemlerden faydalanmaya devam edebiliyorsunuz. Web sitesi entegrasyonuyla müşterileriniz kendi hesaplarıyla web sitenizden giriş yaparak, yalnızca kendisiyle ilgili verileri(Sipariş verme, sipariş durumu, Cari, Ürün durumu,Kargo durumu v.b.) görebiliyor, pdf kataloglar ve duyuru gibi içeriklere otomatik olarak ulaşabiliyor.

Otomatik mesaj ve mail sistemleriyle entegre ederek, zamanlanmış cari durumu yada benzeri mail yada mesajlar atabiliyorsunuz. Ayrıca sipariş,cari durumu yada işlem aşamalarındaki süreçlerden mail yada mesaj yoluyla bilgilendirme yapabiliyorsunuz.

Ayrıca istatistiksel bilgi gereksinimizi tek tuşla karşılıyor, kolayca belli dönemlerde yapılan işlerle ilgili istatistikleri görmenizi sağlıyoruz. Personel performansı, cari durumu ve depodaki ürün durumu yada hangi ürünün hangi dönemlerde daha çok satıldığını görmek tek tuşla halloluyor.

Kontrol elinizde olsun

Doğru partnerden doğru çözümler..

Yazılımlarınızın çağın önünde, hızlı ve güvenilir olması bizim için de önemli, çünkü size değer veriyor, firmanız var oldukça bilişim partneriniz olmak istiyoruz.

Cebinizdeki İşyeri

Nerede olursanız olun iş süreçlerinizi takip etmek artık zor olmayacak

Her yoldan erişim sağlıyoruz!

Web browserında çalışan yazılımınıza her bilgisayar yada android platformdan güvenli giriş yaparak erişebilirsiniz.

Yazı Kalır

İş emirlerinizi duyurularınızı taleplerinizi yazılımdan yapın, ne de olsa söz uçar yazı kalır

Talimatlar net olsun

Tüm şirket içi iletişiminizi yazılımdan kurabilirsiniz, nerede olursanız olun yazılımınızın asistanlık hizmeti ile işlerinize hakim kalmaya devam edeceksiniz.

Kuş Bakışı

Kimde ne görevler var, Hangi süreçler hangi aşamada izleyin!

Esnek işleyiş

Görev aktarımları, süreç müdahaleleri yapın, işinizi katalize edin!

0
Aktif Mutlu Müşteri
0
toplantıda içilmiş kahve
0
çalışma saati

İşinizi büyütmek için buradayız!

Yaratıcı web tasarım fikirleri ve diğer interaktif çözümlerimizle yanınızdayız

ankara yara bakımıkronik yara bakımı